Meist


PasDrive on elektrilistele tõukeratastele spetsialiseerunud bränd. Lisaks laiale valikule tõukeratastele, pakub meie e-pood ka elektritõukside lisavarustust. Meie eesmärk on luua mugav keskkond elektriliste tõukerataste maailmaga tutvumiseks ja sobiva sõiduvahendi soetamiseks. 

Läheneme igale kliendile võimalikult personaalselt, nõustame ja oleme 7 päeva nädalas abiks sobiva toote leidmisel. Pakume tasuta kauba kojuvedu ning mitmekülgset järelteenindust, mis hõlmab nii garantii-, hooldus- kui ka remonditeenuseid. Meie suurimateks väärtusteks on kvaliteetne klienditeenindus, usaldusväärsus ja pühendumus. Läbi põhjaliku kvaliteedikontrolli tagame, et meie tootevalikus oleksid kõige kvaliteetsemad ja tunnustatumad tooted. Teeme koostööd valdkonna ekspertidega ning arendame järjepidevalt oma teadmisi parima teeninduse pakkumiseks. 

Elektrilised tõukerattad loovad meie hinnangul suurt väärtust linnaliikluse infrastruktuuridele. Elektritõukeratas on hea vahend vältimaks ummikuid, ökonoomseks liiklemiseks ja ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Lisaks on see sõbralik rahakotile, inimesel on võimalus hoida raha kokku kütuse jm auto omamisega seotud kulude arvelt. Näeme, et elektrilistel tõukeratastel on suur potentsiaal tuleviku liikluses. Arvestades, et tehnoloogia areneb igapäevaselt, on ka elektritõukerattad muutumas järjest praktilisemaks, kvaliteetsemaks ja multifunktsionaalsemaks. Elutempo pideva kiirenemise tõttu muutub järjest tähtsamaks optimaalne ajajuhtimine ning mugavus, mistõttu usume, et elektritõukeratas annab selles osas tavainimese tulevikuelusse märkimisväärse panuse. Tähelepanu väärib ka elektriliste tõukerataste keskkonnasõbralikkus, selle igapäevane kasutamine ei tekita heitgaase ning tootmine ei ole niivõrd ressursikulukas. 

Oleme mitmete tunnustatud brändide ametlikud edasimüüjad Eestis. Meie tootevalikust leiab elektrilisi tõukerattaid igas hinnaklassis. Oleme ametlikud Kaabo, Kugoo ja Joyori brändi edasimüüjad, kuid tootevalikusse mahub ka suur hulk muude tunnustatud brändide elektriliikureid, nagu Xiaomi, Segway Ninebot jm. 

Oleme oma südameasjaks võtnud rohelise liiklemise arendamise ja innovaatiliste sõiduvahendite toomise Eesti turule. Anname endast parima, et tagada igale kliendile rahulolu ja tema vajadustele vastav sõiduvahend. 


Sinu PasDrive


English