Kuidas toimub PasDrive e-poest ostmine?


PasDrive e-pood pakub mugavat lahendust soetada elektriline tõukeratas kodust väljumata. Ostu sooritamine toimub läbi turvalise Maksekeskuse maksevärava, transport on tasuta ning üldiselt on tarneaeg  3-5 tööpäeva. Kuidas täpselt PasDrive’is shopata ja miks on just meie e-poes mugav ostelda? 


Alustame esimestest sammudest. PasDrive e-pood pakub laia valiku erinevaid elektritõukerattaid ja lisavarustust. Nii on võimalik leida omale sobiv mudel igasuguste soovide ja kriteeriumitega inimestel. Meie e-poes on saadaval Kugoo, Joyor ja Nanrobot elektritõuksid.

Kui oled omale sobiva toote leidnud, lisa see ostukorvi. See ei eelda, et pead koheselt minema ostu sooritama, vaid võid rahulikult edasi shopata. Kui aga soovid ostu lõpetama asuda, suundu ostukorvi ning vajuta “OSTA”. Seejärel sisesta nõutud kontaktandmed, et saaksime Sinuga vajadusel ühendust võtta ning kullerile kohaletoimetamise andmed edastada. Lisaks on Sul võimalus sisestada sooduskoode, et soetada toode parima hinnaga. Hoia end kursis käimasolevate kampaaniatega meie FB lehel PasDrive ja Instagramis @pasdrive

Olles veendunud, et sisestatud andmed on korrektsed, vajuta “Jätka transpordiga” ning vali kohaletoimetamise meetodiks “Standard”. See tähendab, et saadame Sulle toote mugavalt koju ning muuhulgas on see Sulle täiesti tasuta! 

Järgmiseks sammuks on “Jätka maksmisega”. Selles aknas saad valida, kas soovid paki saada enda aadressile, mille eelnevalt sisestasid või hoopis teha üllatus lähedasele ning toimetada toode teisele aadressile. 

Kui oled oma valiku teinud, vajuta “Vaata tellimus üle”. Siin saad kontrollida, et kõik andmed said õigesti sisestatud ning näed tellimuse ülevaadet. 

Olles veendunud, et info on õige, võid asuda tellimust lõpetama, vajutades “Lõpeta tellimus”. Siis suunatakse Sind Maksekeskuse makseväravasse, kus saad mugavalt tellimuse vormistada. Kui soovid toote eest kohe tasuda, vali “Maksan internetipangas” ning maksa toote eest mugavalt oma valitud internetipangas. Kui aga soovid toote soetada järelmaksuga, vali “Maksan hiljem” ning leia endale sobiv järelmaksupakkuja. Meie e-poes pakuvad järelmaksuvõimalust tervelt kolm teenusepakkujat!

Kui oled sobiva makseviisi valinud ja toote eest tasunud, komplekteerime kauba ja 3-5 tööpäevaga jõuab see Sinuni! PasDrive e-poest on uue tõuksi soetamine lihtne ja mugav. Anname endast parima, et tagada meie klientidele parimad ja mugavaimad lahendused. 

English