Kugoo G-Booster


Elektriliste tõukerataste puhul on peamised valikut mõjutavad tegurid sõiduulatus ja maksimaalne kiirus. Sageli leiame end raske valiku ees, sest taskukohase hinnaga elektrisõidukid kipuvad näitajate poolest tõsisemale huvilisele lahjaks jääma, kuid power-klassi tõukerataste hinnad ulatuvad tuhandetesse eurodesse. Kugoo G-Booster on sellise dilemma puhul kuldne kesktee - mõistliku hinna eest on võimalik saada kuhjaga võimsust ja sõidurõõmu.

Kugoo G-Booster on multifunktsionaalne elektritõukeratas, mis väärib tähelepanu oma hea hinna ja kvaliteedi suhte poolest. G-Booster on varustatud kahe 800W mootoriga, mis teeb koguvõimsuseks arvestatava 1600W. Selle konstruktsioon on loodud sõitmiseks karmides tingimustes - topeltamordid, 10-tollised spetsiaalsest libisemisvastasest materjalist rehvid, lai platvorm ja otseloomulikult võimas mootor ning aku. Kuid ärge laske end petta G-Boosteri maskuliinsetest omadustest - linnatänaval on sellega pehme ja mugav kruiisida. Siiski pakub mudel sõidurõõmu ka kõige uljamatele sõitjatele - selle maksimaalne kiirus on 55 km/h ning sõiduulatus kuni 85 km. Suurtel kiirustel annavad kindlustunde ketaspidurid ees ja taga, samuti kaks võimekat tuld, mis suudavad valgustada kogu sõidutee laiuses. 

Kugoo G-Boosteril on informatiivne LCD ekraan. See kuvab tähtsamat infot sõidu ja tõukeratta kohta - nt aku pinge (mis on muuseas parim indikaator aku tegelikust laetusetasemest), kiirus, sõiduaeg, läbisõit jpm. Võimalus on valida kolme erineva kiiruserežiimi vahel, alates eco-režiimist ning lõpetades kõige kiirema kolmanda käiguga. Lisaks kiiruserežiimidele saate valida, kas sõidate ühe- või kaherattaveoga. Üheveolise režiimi puhul on tegemist tagaveoga, mille puhul töötab ainult tagarattas asetsev mootor. 

G-Boosteri kandevõime on kuni 120 kg, sõiduk ise kaalub ligi 30 kg. Transpordi hõlbustamiseks on masinal kruvi põhimõttel kokkuklappimise mehhanism, mis on lihtne ja "lollikindel" viis tõukeratta kompaktsuse tagamiseks. 

Kugoo G-Booster on kaasaegne sõiduvahend 21. sajandi inimesele. 85 km sõiduulatus tagab sõidurõõmu ka pikematel distantsidel ja miks mitte ka kogu päeva kohustuste täitmisel. Meeles tasub pidada, et aku täis laadimine võtab aega kuni 10 tundi, seega soovitame pärast pikemaid sõite masin laadima panna, et G-Booster oleks järgmiseks päevaks valmis uuteks seiklusteks. Sõidumugavus ja -ohutus on alati esikohal ning Kugoo on varustanud G-Boosteri lisadega, mis tagavad turvalise ning lõbusa sõidukogemuse. G-Boosteriga on võimalik edukalt sõita nii linnatänavatel kui ka robustsetel maastikel ja seda kõike oma klassi kohta mõistliku hinna eest. 

Tutvu Kugoo G-Boosteri tehniliste näitajatega meie kodulehel!


English