Joyori F-seeria elektritõukerattad


Joyori elektrilised tõukerattad on välismaal väga levinud. Bränd on tuntud oma laia mudelivaliku poolest, kust on võimalik sobiv elektritõukeratas leida kõigil huvilistel. PasDrive meeskond on võtnud eesmärgiks ka Eesti turul Joyori elektritõukse tutvustada. Selleks analüüsime nende sõiduomadusi ja vaatleme tehnilisi näitajaid. Esimeses selleteemalises postituses analüüsime Joyori F-seeria elektritõukerattaid. 

Meie F-seeria tootevalik algab mudeliga, mille nimeks on Joyor F1. F1 on hea hinna ja kvaliteedi suhtega elektritõukeratas, mille nimigi viitab vormelitele. Nimevalik on õigustatud, sest Joyor F1 on kiire, kerge ja võimekas. F1-l on esiamort ning esi- ja tagatuled, samuti LCD ekraan. Elektritõuksi jõuallikaks on 350W mootor, mis arendab kiirust kuni 30 km/h (Eesti regioonis kiirusepiirang 25 km/h, mida on võimalik omal vastutusel eemaldada). Sõiduulatus on kõnealusel mudelil 15-20 km, mis on piisav lühematel marsruutidel toimetamiseks. Joyor F1 kaalub kõigest 11,5 kg tänu alumiiniumsulamist raamile ning on kompaktne ja kergesti kokku klapitav. Mugav sõiduasend on tagatud kõigile sõitjatele tänu reguleeritavale lenksukõrgusele. Kõiki Joyori F-seeria tõukerattaid iseloomustavad 8-tollised õhkrehvid. 

Joyor F1 maksab 349€. Arvestades selle tehnilisi näitajaid ja sõiduomadusi, on meie hinnangul tegemist hea hinna ja kvaliteedi suhtega. F1 sobib hästi esimeseks tõuksiks või lapsele lõbutsemiseks. See on kerge, ökonoomne ja arvestatavate näitajatega mudel. 


Järgmine mudel meie F-seeria valikus on Joyor F3. Tegemist on sama konstruktsiooniga elektritõukerattaga nagu Joyor F1, kuid kahte tõuksi eristab aku mahutavus. Joyor F3 on varustatud võimsama 13 Ah akuga, mis võimaldab sõita 35-40 km. See teeb F3 ka veidi raskemaks, täpsemalt kaalub mudel 13 kg. 

Üldiselt on siiski tegemist sarnaste omadustega elektritõuksiga nagu F1, ehk 350W mootor, esiamort, 8-tollised õhkrehvid, esi- ja tagatuled ning terav LCD ekraan. Kiirus on samuti piiranguga 25 km/h tulenevalt Eesti Vabariigi seadustest. 

F3 eeliseks ongi pikk sõiduulatus. Kui tööle või kooli on vaja sõita pikem ots, või õhtused kruiisid kipuvad tundide pikkuseks minema, siis F3 on hea valik. Pikemateks distantsideks on sõidumugavuse poolest kindlasti hädavajalik esiamort ja õhkrehvid, mis on F3 puhul suureks plussiks. 

Jofor F3 hind on 549€. Tänu pikemale sõiduulatusele, sobib F3 tööl ja koolis käimiseks, samuti pikemate sõiduelamuste nautimiseks. Joyor F1 ja F3 on populaarsed valikud meie e-poes just kerguse, mugavuse ja ökonoomsuse poolest. 


Liikudes F-seeria mudelitega edasi, jõuame juba võimekamate elektritõukeratasteni. Järgmisena võtame vaatluse alla Joyor F5+ mudeli. 

F5+ sobib nõudlikumale sõitjale. Suurim rõhk sellel mudelil on sõiduulatusel. 18 Ah aku võimaldab sõita ligikaudu 55-60 km, mis on selles hinnaklassis haruldane nähtus. 

F5+ on lisaks esiamordile varustatud ka tagumise topeltamordiga. Nagu ikka F-seeria puhul, on ka sellel mudelil 8-tollised õhkrehvid, mis kombineerituna esi- ja tagaamortidega tagavad uskumatu sõidumugavuse. 

Oma näitajate kohta on see elektritõuks võrdlemisi kerge kaaluga - 15,5 kg. Mootor on sama, mis eelmistel mudelitel, ehk 350W harjadeta mootor. See võimaldab sõita kiirusega kuni 30 km/h. 

Joyor F5+ hind on 699€. Ühtlasi on tegemist juba premium klassi kuuluva mudeliga nii hinna kui ka näitajate poolest. F5+ tõukeratast soovitame tõsisematele sõitjatele, kes soovivad sõita pikemaid distantse ökonoomselt ja mugavalt. F5+ puhul väärib äramärkimist ka selle vastupidavus. Meie kliendid on väga palju positiivset tagasisidet andnud just konstruktsiooni kvaliteedi ja kuluosade vastupidavuse kohta. 


Viimaseks mudeliks meie F-seeria tootevalikus on Joyor F5S+. Ühtlasi on tegemist kõige kallima F-tõuksiga PasDrive e-poes. 

Joyor F5S+ jõuallikaks on võimekas 500W harjadeta mootor, mis kiirusepiiranguga võimaldab sõita kuni 35 km/h, kuid selle eemaldamisel ka oluliselt rohkem. Aku mahutavus on 13 Ah, mis sõiduulatuseks pakub kuni 55 km. Ka F5S+ on varustatud lisaks esiamordile tagumise topeltamordiga. Esi- ja tagatuled, terav LCD ekraan, 8-tollised õhkrehvid on juba tuntud F-seeria kvaliteedimärgid. Samuti on alumiiniumsulamist raam kerge, kuid väga vastupidav ja töökindel. F5S+ kaalub 15,5 kg. 

Joyor F5S+ soodushind meie e-poes on 799€. See on F-seeria lipulaev ja tõeline konkurent kõigile teistele premium-klassi elektritõukeratastele. 


F-seeria saab kokku võtta sõnadega kerge, kiire ja mugav. Omades kogemust Joyori elektriliste tõukeratastega, julgeme kindlasti soovitada F-seeria tõukse ning tänu mitmesuguste näitajatega mudelitele on võimalik sobiv elektritõukeratas leida kõigil pereliikmetel. Kõik F-seeria elektrilised tõukerattad on ehitatud samale raamile, kuid erinevused tulevad sisse komponentide võimekuses ja lisafunktsioonide valikus. Tutvuge ka ise lähemalt meie tootevalikuga ning ärge jätke kasutamata võimalust soodushinnaga uut sõidukaaslast soetada, sest kõik F-seeria elektritõuksid on meie e-poes 100€ soodsamad! 

PS! Pakkumine kehtib piiratud aja. 

English