Joyor X1 ja X5S kampaania


Sügis on ukse taga ja puhkuse ajal ununenud kohustused hakkavad end vaikselt jälle meelde tuletama. Mis saaks olla parem, kui sügisele vastu sõita uue elektritõuksiga ja saada kingitus väärtusega 159€? 

PasDrive meeskonnal on Sulle pakkumine. Soeta PasDrive e-poest Joyor X1 või Joyor X5S elektriline tõukeratas ja anname Sulle tasuta kaasa elektritõukeratta jälgimisseadme. Selle väärtus on 159€. 

 

Miks on jälgimisseade vajalik? 

Kuna elektrilised tõukerattad on kogu maailmas suurt populaarsust kogumas, siis kasvab huvi nende vastu ka pikanäpumeeste seas. Tänaseks on ainsad turvalisust tagavad vahendid kohmakad lukud ja mudelipõhised jälgimisseadmed. Otsustasime selle vea parandada! 

PasDrive’i jälgimisseade elektrilistele tõukeratastele on universaalne. See tähendab, et seade sobib kõikidele elektritõukeratastele. See töötab oma aku pealt ja tõukeratast pole vaja eraldi modifitseerida. Pakume jälgimisseadmele ka eestikeelset aplikatsiooni. 

Meie jälgimisseadmega on võimalik elektrilist tõukeratast nähtavaks teha, jälgida marsruuti ja tagada turvalisus. Aplikatsioonis saad määrata geoala, millest väljumisel edastab seade paanikaalarmi. Toode on veekindel ja kompaktne. Loe jälgimisseadme kohta lähemalt siit!


Joyor X1 ja Joyor X5S 

Joyori X-seeria elektritõukerattad on kvaliteetsed ja vastupidavad kergliiklusvahendid. Need on tuntud peamiselt minimalistliku disaini, kerge kaalu ja sõidumugavuse poolest. Mainimata ei saa jätta vastupidavust - konstruktsioon on valmistatud lennunduses kasutatavast kergalumiiniumist, mis on korrosioonikindel ja vastupidav kriimustustele ning põrutustele. 

Meie isiklik rekord on 5000 km läbisõitu Joyori X-seeria tõuksiga ja kõnealune masin sõidab siiani probleemideta. Nii Joyor X1 kui ka X5S on meie klientidelt palju positiivset tagasisidet saanud.  Soovime, et ka Sinul oleks usaldusväärne sõidukaaslane igapäevatoimetusteks.


Kampaania 

Kampaania kehtib esimese septembrini. Kui Sa pole kindel, millist mudelit valida või soovid muud tõuksialast abi, siis võta julgelt meiega ühendust! PasDrive meeskonna eesmärk on tagada mugav ja turvaline sõidukogemus kõigile elektritõukerataste juhtidele. Seepärast tõime tootevalikusse universaalse jälgimisseadme, mille kingime kõigile tulevastele Joyori X-seeria omanikele!

 

Sinu PasDrive