Blogi RSSKuidas leida sobiv Kugoo elektritõukeratas?

Sobiva elektritõukeratta valimine võib asjatundmatule pilgule ääretult tülikas olla. Keeruliste näitajate, omaduste ja brändide vahel navigeerimine tekitab paratamatult küsimusi nagu: miks on üks parem kui teine? Aga miks on üks kallim kui teine? Või millist elektritõukeratast üldse endale valida? Püüame nendele ja paljudele muudele küsimustele Kugoo brändi näitel vastuseid leida. 

Loe edasiElektritõukeratta hooldamise ABC

Võib väita, et elus kehtib kõikide asjade suhtes universaalne põhimõte - kui sa hoiad midagi heas konditsioonis, siis see kestab kaua. Siinkohal pole elektriline tõukeratas sugugi erand. Käesolevas blogipostituses võtamegi luubi alla kaherattalise kergliikuri hooldamise, et selle praktilised omadused pakuksid ka tulevikus suurepärast sõidukogemust.

Loe edasi
Riik tõmbab elektritõuksidele pidurit

USA presidendivalimistest tekkinud virrvarri ja koroonaviirusest tingitud kaose keskel võttis riigikogu 28. oktoobril vastu seaduse, mis seab elektrilistele tõukeratastele teatud raamid ning piirangud. Siinkohal teeme lühikese ülevaate põhilistest asjadest, mida peavad elektritõukerataste kasutajad edaspidi silmas pidama.

Loe edasiKugoo G-Booster

Elektriliste tõukerataste puhul on peamised valikut mõjutavad tegurid sõiduulatus ja maksimaalne kiirus. Sageli leiame end raske valiku ees, sest taskukohase hinnaga elektrisõidukid kipuvad näitajate poolest tõsisemale huvilisele lahjaks jääma, kuid power-klassi tõukerataste hinnad ulatuvad tuhandetesse eurodesse. Kugoo G-Booster on sellise dilemma puhul kuldne kesktee - mõistliku hinna eest on võimalik saada kuhjaga võimsust ja sõidurõõmu.

Loe edasi