Blogi RSSElektritõukeratta hooldamise ABC

Võib väita, et elus kehtib kõikide asjade suhtes universaalne põhimõte - kui sa hoiad midagi heas konditsioonis, siis see kestab kaua. Siinkohal pole elektriline tõukeratas sugugi erand. Käesolevas blogipostituses võtamegi luubi alla kaherattalise kergliikuri hooldamise, et selle praktilised omadused pakuksid ka tulevikus suurepärast sõidukogemust.

Loe edasi
Riik tõmbab elektritõuksidele pidurit

USA presidendivalimistest tekkinud virrvarri ja koroonaviirusest tingitud kaose keskel võttis riigikogu 28. oktoobril vastu seaduse, mis seab elektrilistele tõukeratastele teatud raamid ning piirangud. Siinkohal teeme lühikese ülevaate põhilistest asjadest, mida peavad elektritõukerataste kasutajad edaspidi silmas pidama.

Loe edasiKugoo G-Booster

Elektriliste tõukerataste puhul on peamised valikut mõjutavad tegurid sõiduulatus ja maksimaalne kiirus. Sageli leiame end raske valiku ees, sest taskukohase hinnaga elektrisõidukid kipuvad näitajate poolest tõsisemale huvilisele lahjaks jääma, kuid power-klassi tõukerataste hinnad ulatuvad tuhandetesse eurodesse. Kugoo G-Booster on sellise dilemma puhul kuldne kesktee - mõistliku hinna eest on võimalik saada kuhjaga võimsust ja sõidurõõmu.

Loe edasiJoyori X-seeria elektrilised tõukerattad

Jätkame Joyori elektritõukerataste tutvustamisega ja sel nädalal võtame vaatluse alla X-seeria. Elektrilised tõukerattad on disainitud eelkõige linnas kiireks, mugavaks ja nauditavaks liiklemiseks. Joyori X-seeria elektritõuksid on kvaliteetsed ja vastupidavad kergliiklusvahendid koolis/tööl käimiseks, ebatasastel pindadel sõitmiseks või niisama mugavaks kruiisimiseks. 

Loe edasi