Blogi RSSKugoo G-Booster

Elektriliste tõukerataste puhul on peamised valikut mõjutavad tegurid sõiduulatus ja maksimaalne kiirus. Sageli leiame end raske valiku ees, sest taskukohase hinnaga elektrisõidukid kipuvad näitajate poolest tõsisemale huvilisele lahjaks jääma, kuid power-klassi tõukerataste hinnad ulatuvad tuhandetesse eurodesse. Kugoo G-Booster on sellise dilemma puhul kuldne kesktee - mõistliku hinna eest on võimalik saada kuhjaga võimsust ja sõidurõõmu.

Loe edasiJoyor X1 ja X5S kampaania

Sügis on ukse taga ja puhkuse ajal ununenud kohustused hakkavad end vaikselt jälle meelde tuletama. Mis saaks olla parem, kui sügisele vastu sõita uue elektritõuksiga ja saada kingitus väärtusega 159€? 

Loe edasiJoyori X-seeria elektrilised tõukerattad

Jätkame Joyori elektritõukerataste tutvustamisega ja sel nädalal võtame vaatluse alla X-seeria. Elektrilised tõukerattad on disainitud eelkõige linnas kiireks, mugavaks ja nauditavaks liiklemiseks. Joyori X-seeria elektritõuksid on kvaliteetsed ja vastupidavad kergliiklusvahendid koolis/tööl käimiseks, ebatasastel pindadel sõitmiseks või niisama mugavaks kruiisimiseks. 

Loe edasiJoyori F-seeria elektritõukerattad

Joyori elektrilised tõukerattad on välismaal väga levinud. Bränd on tuntud oma laia mudelivaliku poolest, kust on võimalik sobiv elektritõukeratas leida kõigil huvilistel. PasDrive meeskond on võtnud eesmärgiks ka Eesti turul Joyori elektritõukse tutvustada. Selleks analüüsime nende sõiduomadusi ja vaatleme tehnilisi näitajaid. Esimeses selleteemalises postituses analüüsime Joyori F-seeria elektritõukerattaid.

Loe edasiKuidas toimub PasDrive e-poest ostmine?

PasDrive e-pood pakub mugavat lahendust soetada elektriline tõukeratas kodust väljumata. Ostu sooritamine toimub läbi turvalise Maksekeskuse maksevärava, transport on tasuta ning üldiselt on tarneaeg  3-10 tööpäeva. Kuidas täpselt PasDrive’is shopata ja miks on just meie e-poes mugav ostelda? 

Loe edasi