Blogi RSS
Kas talvel võib elektritõukerattaga sõita?

Paljude inimeste jaoks on elektritõukeratas ainus transpordivahend. See tähendab, et kui ilmad muutuvad talvisemaks, peab arvestama külmaga kaasnevate riskidega või käima hoopiski jala. Kuidas siis talvel ikkagi elektritõukerattaga talvel heaperemehlikult ringi käia?

Loe edasiKuidas leida sobiv Kugoo elektritõukeratas?

Sobiva elektritõukeratta valimine võib asjatundmatule pilgule ääretult tülikas olla. Keeruliste näitajate, omaduste ja brändide vahel navigeerimine tekitab paratamatult küsimusi nagu: miks on üks parem kui teine? Aga miks on üks kallim kui teine? Või millist elektritõukeratast üldse endale valida? Püüame nendele ja paljudele muudele küsimustele Kugoo brändi näitel vastuseid leida. 

Loe edasiElektritõukeratta hooldamise ABC

Võib väita, et elus kehtib kõikide asjade suhtes universaalne põhimõte - kui sa hoiad midagi heas konditsioonis, siis see kestab kaua. Siinkohal pole elektriline tõukeratas sugugi erand. Käesolevas blogipostituses võtamegi luubi alla kaherattalise kergliikuri hooldamise, et selle praktilised omadused pakuksid ka tulevikus suurepärast sõidukogemust.

Loe edasiEnglish